HINNAKIRI

Peoruumide hinnakiri

E T K N P R L ja riigipühadel ning nendele eelnevatel päevadel
Ilma saunata 35 € h Ilma saunata 45 € h Ilma saunata 50 € h
Minimaalne broneeringu aeg 3 h Minimaalne broneeringu aeg 3 h Minimaalne broneeringu aeg 7 h

* Broneerides peoruume koos saunaga, lisandub rendihinnale 150 € (6 tundi sauna). Näide: broneerides reedel 7 h peoruume koos saunaga, tuleb kogusummaks 50x7+150= 350+150=500 €.

NB! Aastavahetuse ajaks (31.detsember-1.jaanuar) broneerimisel kehtib kokkuleppehind!

Seminariruumide hinnakiri

  • 35 € tund 
  • Broneerida saab argipäeviti (esmaspäevast reedeni) alates kl 9st kuni kl 16ni
  • Minimaalne broneeringu kestvus 4 tundi
  • Hinna sees esitlustehnika (projektor, teisaldatav projektoriekraan, esitluspult, ühenduskaablid Apple'i ja PC arvutitele, valge kirjutustahvel koos tarvikutega)

Sauna hinnakiri

P-N kella 22.00ni on 3 h 100 €, lisatund 30 €. Alates 22.00st on lisatund 35 €. Hind kehtib kuni kuuele inimesele, suurema seltskonna puhul lisandub tunnihinnale 5 €.

Hinnale EI LISANDU korgimaksu või koristustasu!

Hinna sees

Ilusa ilma korral on külaliste käsutuses 700 m2 aeda koos grillimajaga ning purskkaevuga. Meie aias on paljajalu ringi jooksnud nii lapsed kui ka registreeritud abielusid. 

Rentides peoruumid, on aia ja grillimaja kasutamine hinna sees. Grillimajas on suur söegrill koos grillimistarvikute komplektiga ja väike külmik.

Klientide käsutuses siseruumides on kahepoolne topeltmahutavusega külmik ja muusikakeskus. Kui pidu läheb liiga kuumaks, saab jahutust reguleerida konditsioneeriga. 

Rentides peoruumid koos saunaga, on basseini kasutamine hinna sees. Bassein on varustatud vastuvoolu-ujumisseadmega. Sauna leiliruumis on nn. SPA-keris nautimaks mõnusat leili. Klient saab soovi korral sauna temperatuuri eelnevalt valida.

Autoga tulijad saavad oma auto parkida maja sisehoovis. Soovi korral on sõiduk võimalik jätta meile ööseks ning järgmisel päeval rahulikult järgi tulla.