HINNAKIRI

Peoruumide hinnakiri

E T K N P R L ja riigipühadel ning nendele eelnevatel päevadel
Ilma saunata 20 € h Ilma saunata 25 € h Ilma saunata 30 € h
Koos saunaga 25 € h Koos saunaga 30 € h Koos saunaga 35 € h
Minimaalne broneeringu aeg 3 h Minimaalne broneeringu aeg 3 h Minimaalne broneeringu aeg 7 h

 

Sauna hinnakiri

P-N kella 22.00ni on 3 h 50 €, lisatund 15 €. Alates 22.00st on lisatund 20 €. Hind kehtib kuni kuuele inimesele, suurema seltskonna puhul lisandub tunnihinnale 5 €.

Hinnale EI LISANDU korgimaksu või koristustasu!

Hinna sees

Ilusa ilma korral on külaliste käsutuses 700 m2 aeda koos grillimajaga ning purskkaevuga. Meie aias on paljajalu ringi jooksnud nii lapsed kui ka registreeritud abielusid. 

Rentides peoruumid, on aia ja grillimaja kasutamine hinna sees. Grillimajas on suur söegrill koos grillimistarvikute komplektiga ja väike külmik.

Klientide käsutuses siseruumides on kahepoolne topeltmahutavusega külmik ja muusikakeskus. Kui pidu läheb liiga kuumaks, saab jahutust reguleerida konditsioneeriga. 

Rentides peoruumid koos saunaga, on basseini kasutamine hinna sees. Bassein on varustatud vastuvoolu-ujumisseadmega, basseinivee temperatuur on ca 26 kraadi. Koostöös Saunamaailmaga, valmis 2014 sügisel uus leiliruum. Sauna leiliruumis on nn. SPA-keris nautimaks mõnusat leili. Klient saab soovi korral sauna temperatuuri eelnevalt valida.

Autoga tulijad saavad oma auto parkida maja sisehoovis. Soovi korral on sõiduk võimalik jätta meile ööseks ning järgmisel päeval rahulikult järgi tulla.